Tworzymy zgrany, wesoły zespół otwarty na nowe osoby i pomysły!

Tworzymy zgrany zespół otwarty na nowe osoby i pomysły!

Darek Figura

Od początku istnienia Fundacji inicjowałem, koordynowałem i realizowałem wiele działań. Obecnie mam więcej czasu na przyciąganie ciekawych osób i projektów do Teatrikonu. Dbam o relacje z partnerami, szukam nowych pomysłów na inicjatywy, a przede wszystkim zachęcam aktywne osoby do działania. Pełnię funkcję Prezesa Zarządu.

Aleksandra Iwańska-Figura

Od wielu lat wspieram młodzież w rozwoju osobistym w rozwijaniu ich inicjatyw. Koordynowałam takie projekty jak Lokomotywy, Młodzieżowy Budżet Obywatelski, Akademia Miasto. Obecnie jestem animatorką w ramach Akcji Masz Głos. Zajmuję się pozyskiwaniem środków na realizację projektów społecznych i kulturalnych.

Joanna Ciesielka

Najlepiej czuję się w koordynowaniu działań i ich realizacji od strony organizacyjnej. Za mną m.in. Lokomotywy, Stacje Kultury, międzynarodowy Kaleidoscope czy koordynacja ManuKultury. Obecnie najczęściej można mnie spotkać przy projekcie Masz Głos i ogarnianiu bieżących spraw administracyjnych Fundacji.

Jakub Barański

Przez lata współpracy i działania w Fundacji byłem zaangażowany w wiele różnych inicjatyw. Za najważniejsze uważam: Dom Kultury Narnia, LubelUp oraz Turniej Trójgamiczny. Obecnie jestem członkiem zarządu Fundacji, a moim głównym zadaniem jest koordynacja ogółu realizowanych przez nas projektów.

Alicja Sadowska

Do Teatrikonu dołączyłam w wieku 15 lat, kiedy razem z grupą przyjaciół, realizowałam grę miejską „Blagier”. Od tamtej pory brałam udział w różnych działaniach fundacji, głównie tworząc filmy promocyjne. Teraz prowadzę też media społecznościowe i komunikuję o wszystkich inicjatywach fundacji. Dbam o osoby uczestniczące w projektach. Moim celem jest, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszych działaniach, wzięło w nich udział, wsparło nas lub dołączyło do TEAMu.

Grzegorz Olifirowicz

Działałem przy dziesiątkach projektów Fundacji wspierając ją doświadczeniem trenerskim, czy zdolnościami przedsiębiorczymi, a także projektowaniem i realizacją grywalizacji. Do ostatnich projektów, w których brałem udział należą Turniej Trójgamiczny, Cyberiada i Akademia Miasto.

Klaudyna Mach

Swoją przygodę z Fundacją rozpoczęłam od stażu trenerskiego w 2019 roku. Najlepiej czuję się w działaniach organizacyjno-logistycznych, w których mogę wspierać i dbać o osoby uczestniczące w projektach. Projekty, w które byłam zaangażowana to: Turniej Trójgamiczny, Cyberiada, Akademia Miasto, Szkolne Budżety Obywatelskie. Aktualnie działam przy projekcie Masz Głos.

Katarzyna Plebańczyk

Do Fundacji dołączyłam w 2021 roku podczas pracy przy projekcie Cyberiada; udzielałam się również przy Akademii Miasto. Obecnie zajmuję się wspieraniem działań Fundacji pod względem organizacyjnym i pomocą w koordynacji projektów.

Olga Dziedzic

Działanie w Fundacji rozpoczęłam projektem Turniej Trójgamiczny, chociaż o jej istnieniu dowiedziałam się znacznie wcześniej – jako uczestniczka Lokomotyw. Od 2021 byłam zaangażowana w kilka projektów, m.in: Turniej Trójgamiczny, Cyberiadę, Szkolne Budżety Obywatelskie oraz Re:Cytujemy Czechowicza. Moją główną rolą jest opieka i komunikacja z osobami uczestniczącymi w danych działaniach.