Ogólnopolska akcja realizowana przez Fundację im. Stefana Batorego wspierająca społeczności, które współpracując z władzą lokalną działają na rzecz najbliższego otoczenia. Chodzi w niej o to, żeby i mieszkańcy, i władze poczuli się współodpowiedzialni za swoją gminę. Edycja 2024 zaczyna się w lutym i potrwa do listopada.

W 2023 roku Fundacja Teatrikon dołączyła do Masz Głos w charakterze lokalnego partnera, który wspiera uczestników i uczestniczki akcji w województwach lubelskim, podkarpackim, małopolskim i świętokrzyskim. W roku 2024 będziemy kontynuować to działanie i zapraszamy już teraz do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie maszglos.pl

Pomożemy w zdiagnozowaniu problemów, przygotowaniu i realizacji planów działania, będziemy zwracać uwagę na to, jak wpływać na lokalną władzę i współpracować. Najlepiej zrealizowane inicjatywy z całego kraju stają też do walki o prestiżowy tytuł Super Samorząd i Super Głos, które przyznawane są na uroczystej gali podsumowującej roczne działania.

W ubiegłym roku wśród laureatów znalazły się grupy Step by Step in Kraków oraz Fundacja Ludzie z Natury, a dwie kolejne, grupa ObudźMY Miasto! oraz Stowarzyszenie Zadbana Mszana znalazły się w gronie finalistów!

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi koordynatorkami:

Aleksandra Iwańska-Figura
e-mail: a.iwanska@teatrikon.pl

Joanna Ciesielka
e-mail: j.ciesielka@teatrikon.pl