31
Gru

Podsumowanie pierwszej edycji MBO

I Młodzieżowy Budżet Obywatelski dobiega końca. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wypłynęły 52 projekty na łączną kwotę 159600,00 zł Z czego komisja konkursowa przyznała dofinansowanie 33 projektom na łączną kwotę 96 000,00 zł. Najwięcej projektów zostało złożonych na działania skierowane do młodzieży ( 26 projektów na kwotę 62 600,00 zł) na drugim miejscu znalazły się projekty skierowane do dzieci ( 15 projektów na kwotę 49 000,00 zł). Najmniej projektów adresowanych było do studentów (12 projektów na kwotę 48 000,00 zł). Poniżej przedstawiamy skrócone opisy wszystkich dofinansowanych projektów >>>

 

 

17
Wrz

Podsumowanie dotychczasowych działań

Wraz z początkiem roku szkolnego, chcemy podsumować dotychczasowe działania Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że wciąż jeszcze zostały środki do wykorzystania - zachęcamy do składania projektów! Jednocześnie informujemy, że pula środków na działania adresowane do szkół średnich została wyczerpana, dlatego możliwe jest składanie wniosków na dofinansowanie działań dla szkół podstawowych i studentów. Nabór trwa do wyczerpania środków.

Czytaj więcej: Podsumowanie dotychczasowych działań

22
Lip

Wyniki ciągłego naboru w I edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

W okresie od 8 do 22 lipca w odpowiedzi na ogłoszenie konkursowe w I edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego wpłynęło 5 wniosków w ramach ciągłego naboru. Poniżej publikujemy listę wniosków wraz z punktacją.

Czytaj więcej: Wyniki ciągłego naboru w I edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

08
Lip

Rusza kolejny nabór wniosków!

W związku z tym, że w pierwszym naborze wniosków do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego 2019 nie zostały rozdysponowane wszystkie środki finansowe, Kapituła MBO wraz z Fundacją TEAM Teatrikon, podjęli decyzję o ogłoszeniu kolejnego naboru - tym razem w trybie ciągłym do wyczerpania wszystkich środków. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany w zasadach oraz zachęcamy do zapoznania się z aktualizacją pełnych Zasad Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej: Rusza kolejny nabór wniosków!

21
Cze

Wyniki naboru projektów do MBO

Mamy przyjemność ogłosić wyniku I naboru projektów do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Poniżej znajduje się lista projektów, które uzyskały pozytywną ocenę merytoryczną i zostały wskazane przez kapitułę do dofinansowania. Niektóre z projektów wymagają jednak pewnych zmian, wyjaśnień czy uzupełnień. Dlatego w przyszłym tygodniu będziemy się z Państwem kontaktować w celu dokonania aktualizacji wniosków.

Czytaj więcej: Wyniki naboru projektów do MBO