17
Wrz

Podsumowanie dotychczasowych działań

Wraz z początkiem roku szkolnego, chcemy podsumować dotychczasowe działania Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że wciąż jeszcze zostały środki do wykorzystania - zachęcamy do składania projektów! Jednocześnie informujemy, że pula środków na działania adresowane do szkół średnich została wyczerpana, dlatego możliwe jest składanie wniosków na dofinansowanie działań dla szkół podstawowych i studentów. Nabór trwa do wyczerpania środków.

Czytaj więcej: Podsumowanie dotychczasowych działań

22
Lip

Wyniki ciągłego naboru w I edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

W okresie od 8 do 22 lipca w odpowiedzi na ogłoszenie konkursowe w I edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego wpłynęło 5 wniosków w ramach ciągłego naboru. Poniżej publikujemy listę wniosków wraz z punktacją.

Czytaj więcej: Wyniki ciągłego naboru w I edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

08
Lip

Rusza kolejny nabór wniosków!

W związku z tym, że w pierwszym naborze wniosków do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego 2019 nie zostały rozdysponowane wszystkie środki finansowe, Kapituła MBO wraz z Fundacją TEAM Teatrikon, podjęli decyzję o ogłoszeniu kolejnego naboru - tym razem w trybie ciągłym do wyczerpania wszystkich środków. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany w zasadach oraz zachęcamy do zapoznania się z aktualizacją pełnych Zasad Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej: Rusza kolejny nabór wniosków!

21
Cze

Wyniki naboru projektów do MBO

Mamy przyjemność ogłosić wyniku I naboru projektów do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Poniżej znajduje się lista projektów, które uzyskały pozytywną ocenę merytoryczną i zostały wskazane przez kapitułę do dofinansowania. Niektóre z projektów wymagają jednak pewnych zmian, wyjaśnień czy uzupełnień. Dlatego w przyszłym tygodniu będziemy się z Państwem kontaktować w celu dokonania aktualizacji wniosków.

Czytaj więcej: Wyniki naboru projektów do MBO

17
Cze

Lista projektów zgłoszonych do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Poniżej publikujemy listę projektów, które zostały zgłoszone do 14 czerwca 2019 w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

LISTA ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓW >>>

Wyniki projektów zakwalifikowanych do realizacji poznamy już 21 czerwca!