Projekt Human_i_styka jest serią spotkań poświęconych przekazywaniu wiedzy i praktyki z zakresu zakładania i prowadzenia własnego biznesu w trybie startupu.

Proces poświęconych temu zagadnieniu szkoleń, zwany też akceleracją, realizowany jest przez Fundację TEAM Teatrikon. Akceleracja zakłada zrekrutowanie studentów kierunków humanistycznych i społecznych wszystkich uczelni lubelskich, którzy są zainteresowani założeniem w przyszłości własnego startupu i rozpoczęciem własnej działalności biznesowej.

Spotkania podczas projektu będą zgrywalizowane. Każdy z uczestników będzie mógł ułożyć odpowiednią ścieżkę zajęć pod siebie, tak by podszkolić swoje braki wiedzowe i umiejętnościowe, czy rozwinąć już istniejące silne strony w biznesie. Uczestnicy będą musieli dobrze zastanowić się nad swoimi wyborami szkoleń (zrobią to z pomocą organizatorów), gdyż na koniec czeka ich test porównujący stan wiedzy i kompetencji przed i po akceleracji. Dodatkowo, chcemy by cały proces był bardzo praktyczny i kończył się już wypracowanymi prototypami, poddanymi walidacji MVP, czy pierwszymi pozyskanymi leadami biznesowymi. Poprzez połączenie dwóch elementów: personalizacji szkoleń i ich praktyczności chcemy, by pomysły wytworzone podczas akceleracji zaistniały w rzeczywistym świecie.

Chcesz dołączyć do projektu?

W czerwcu 2017 odbyła się rekrutacja do projektu. Grupa osób zakwalifikowanych do szkoleń Human_i_styka pracuje od tego czasu nad własnymi pomysłami oraz dokonuje wyboru tematów szkoleń oraz prowadzących.

Postanowiliśmy jednak uruchomić mechanizm "Dzikiej Karty". Jesteśmy w stanie zaprosić na szkolenia jeszcze kilka dodatkowych osób - wystarczy, że do końca września wypełnią one ankietę dostępną pod tym adresem >>>

Harmonogram szkoleń:

  • 7-8 października
  • 21-22 października
  • 4-5 listopada
  • 18-19 listopada