Znamy nazwiska trenerów podczas Wakacyjnej Szkoły Coachów Grup Młodzieżowych

Już w dniach 13-17.07.2015r. spotkamy się na szkoleniach w ramach Wakacyjnej Szkoły Coachów Grup Młodzieżowych.
Uczestnicy projektu będą mieli okazję wziąć udział w następujących szkoleniach:

  • integracja i praca w grupie, 
  • animacja młodzieży, 
  • zarządzanie projektem, 
  • coaching, 
  • zarządzanie czasem,
  • gra symulacyjna.

 

A my tymczasem odsłaniamy sylwetki prowadzących:

 

             

Aleksandra Iwańska

z wykształcenia mgr psychologii UMCS. Od 2011 roku związana z Fundacją TEAM Teatrikon, gdzie pełni funkcję v-ce prezeski zarządu  ds. finansów. Koordynowała projekt Ogólnopolskiej sieci Spotkajmy się Teatralnie, Lokomotywy, a także Stacje Kultury. Specjalistka ds. zarządzania i organizacji projektu i finansowania.

 

 

  Dariusz Figura

z wykształcenia filolog ukraiński. Założyciel i prezes Fundacji TEAM Teatrikon - koordynator projektów - Rozwój w Biały Dzień, Zwierciadła, Lokomotywy, GovJam Lublin Miasto Zmian Zmiana Miasta. Związany z Warsztatami Kultury: koordynator Nocy Kultury, zapalony działacz, uczestnik wielu projektów animacyjnych, doświadczony w pracy z młodzieżą, oraz w koordynowaniu prac projektowych. Uczestnik Inkubatora Animacji Kultury. Członek kabaretu „Stonka Ziemniaczana”, gitarzysta zespołu „Strefa Pracy Żurawia”, wokalista i gitarzysta zespołu „id”. W 2014 r. otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Lublin dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury na realizację projektu artystycznego: Wymarzona Narnia – prowadzenie szkoleń, warsztatów i różnych form edukacji kulturalnej.

 

  Piotr Wojciechowski

Prowadzi warsztaty oraz projekty, których celem jest rozwój biznesu i organizacji poprzez innowacje w obszarze usług (service design & customer experience) oraz rozwój kompetencji kreatywnych. Zainicjował i rozwija (od końca 2012 roku) projekt i społeczność TEDxLublin, pierwszy Polak, który otrzymał stypendium TEDxChange Scholarship ufundowane przez TED oraz Fundację Bill’a i Melindy Gates’ów, dzięki któremu wziął udział w konferencji TEDActive 2015, która odbyła się marcu w kanadyjskim Whistler. Rozwija również projekt Lublin Jams, czyli otwarte warsztaty projektowania usług realizowane w ramach Global Service Jam.


Więcej tutaj: http://piotrwojciechowski.pl/kim-jestem/